TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

01

08 2020

Park przy Bałtyckiej prowadzi w konkursie na "Modernizację roku". Obiekt w Szczęsnem też na podium


Grodzisk News


Park przy Bałtyckiej prowadzi w konkursie na "Modernizację roku". Obiekt w Szczęsnem też na podium - Grodzisk NewsI trzeba powiedzieć, że obie mają szanse na sukces. Budowa świetlicy wraz z placem zabaw w Szczęsnem zajmuje wprawdzie dopiero 10. miejsce w klasyfikacji ogólnej konkursu, ale jest już trzecia w kategorii "Nowe obiekty" i wciąż może wywalczyć pierwsze miejsce. Wszystko jednak zależy od naszych głosów. Wiadomo: im więcej, tym lepiej. Głosować na świetlice i plac zabaw w Szczęsnem można TUTAJ. Do tej pory inwestycja zgromadziła niespełna dwa tysiące głosów, ale potrzebuje jeszcze więcej.

fot. Urząd Gminy Grodzisk Maz.
Druga kandydatka do modernizacji roku to z kolei rewitalizacja parku przy ul. Bałtyckiej. Obecnie inwestycja zgromadziła niespełna 1200 kliknięć i walczy o zwycięstwo w kategorii "Tereny zieleni". I to walczy na całego, bo jest w tej klasyfikacji na pierwszym miejscu! Pomóżmy jej utrzymać zwycięską lokatę, głosując TUTAJ. Celem konkursu ?Modernizacja roku? jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami, a także propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.