reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

29

03 2021

Papierosy bez akcyzy na posesji w Żabiej Woli


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsPapierosy bez akcyzy na posesji w Żabiej Woli - Grodzisk News


Policjant dzielnicowy z posterunku w Żabiej Woli wykrył miejsce przechowywania nielegalnych wyrobów tytoniowych. Na jednej z posesji policjanci znaleźli kilkadziesiąt paczek papierosów różnych marek, ale bez polskich znaków akcyzy.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zaczęło się od informacji, że na posesji należącej do 72-latka mogą być przechowywane nielegalne papierosy. Dzielnicowy wespół z innymi policjantami z żabiowolskiej jednostki pojechał zweryfikować te ustalenia. Okazały się prawdziwe.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Podczas kontroli pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych funkcjonariusze znaleźli kilkadziesiąt paczek papierosów różnych marek, nieopatrzonych polskimi znakami akcyzowymi. Policjanci zabezpieczyli znaleziony na posesji 72-latka tytoń, który zostanie przekazany do urzędu celnego – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Posiadacz nielegalnych wyborów tytoniowych odpowie teraz na zarzuty z kodeksu karno-skarbowego. Za to przestępstwo grozi grzywna lub pozbawienie wolności nawet na trzy lata.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.