29 05 2020

Pani Agnieszka walczy z rakiem. Pomóż w walce z chorobą

29.05.2020, godz.: 16:10
Pani Agnieszka walczy z rakiem. Pomóż w walce z chorobą
Fot. siepomaga.pl

Pani Agnieszka Dąbrowska walczy z nowotworem okrężnicy. Niestety są przerzuty do wątroby. Szansę na zwycięstwo z chorobą daje niestety nierefundowane leczenie, na które nie stać Pani Agnieszki. Pomóżmy jej w walce o kolejne dni życia.

Walka o zdrowie i życie Agnieszce towarzyszy od dziecka, gdy walczyła z białaczką limfatyczną. – Zamiast z rówieśnikami na wspólnej zabawie, spędzałam czas w szpitalnych salach, wierząc, że choroba odpuści. Przecież nie tak powinno wyglądać dzieciństwo! Mimo że udało mi się pokonać białaczkę, nie wyszłam z niej bez szwanku. Podczas transfuzji krwi zostałam zakażona wirusowym zapaleniem wątroby typu-B i zmagam się z nim do dziś. Wiedziałam, że o swoje szczęście przyjdzie mi zawalczyć, ale choroba mi go nie odbierze. Tak stałam się mamą pięknej dziewczynki, która dzisiaj ma trzy lata – wspomina Pani Agnieszka.

Na jesieni ubiegłego roku Agnieszka Dąbrowska otrzymała kolejny cios. – W październiku 2019 roku dowiedziałam się, że  mam raka okrężnicy z przerzutami do wątroby. Leczenie operacyjne nie wchodzi w grę, dlatego co dwa tygodnie przyjmuję przez trzy dni wyniszczającą organizm chemię. Doceniam każdy dany mi dzień, dar życia, który został mi ofiarowany. Nie mogę się poddać, teraz kiedy pełnię najważniejszą rolę w moim życiu – rolę mamy. Proszę, pomóż mi zebrać pieniądze na nierefundowane leczenie, które może mnie wyrwać ze szponów raka! – prosi o pomoc mama trzyletniej dziweczynki.

Jak można pomóc? Wpłacając środki na zbiórkę prowadzoną przez Fundację Siepomaga, klikając w poniższy przycisk. Szczegóły są dostępne tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.