07 02 2020

Paka dla psiaka się rozrasta. Dołącz do akcji

07.02.2020, godz.: 19:28
Paka dla psiaka się rozrasta. Dołącz do akcji
fot. milanowek.pl

W grudniu ruszyła akcja „Paka dla psiaka”, która ma na celu zbiórkę darów dla zwierząt z milanowskiego schroniska. Darczyńców przybywa z każdym tygodniem.

– Każdego dnia funkcjonariusze Straży Miejskiej w Milanówku odbierają kolejne telefony od ludzi dobrej woli, którzy nie pozostają obojętni i chcą pomóc czworonogom – podała SM.

Zebrano już sporo suchej i mokrej karmy, a także przysmaki, legowisko dla psa, budka dla kotów, a także wiele koców, smyczy i zabawek. Jednak akcja trwa i będzie prowadzona do 28 lutego. Dlatego też strażnicy proszą o dary dla zwierzaków. Jak przekazać je strażnikom? Wystarczy zadzwonić pod numery 22 724 80 45 lub 986, a strażnicy w ustalonym terminie odbiorą bezpośrednio od darczyńcy daną paczkę i przekażą ją do schroniska.

A jest w nim kogo karmić. Obecnie w schronisku przebywa do ok. 100 psów i ok. 20 kotów. Wszystkie zwierzęta są szczepione i odrobaczane, a suki i kotki na bieżąco sterylizowane. Psy przebywają w boksach pojedynczo lub w parach, a koty mają swój dwustronny, kolorowy wybieg na dworze z możliwością wejścia do kociego domku. Schronisko w Milanówku funkcjonuje już kilkadziesiąt lat, a od 1986 roku prowadzone jest przez Fundację im. 120-lecia Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Polsce.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata