18 05 2019

Otworzyli parking przy Kierlańczyków

18.05.2019, godz.: 18:35
Otworzyli parking przy Kierlańczyków
fot. Pixabay

Burmistrz Grzegorz Benedyktyński poinformował, że nowo wybudowany parking przy ul. Kierlańczyków w Grodzisku jest już otwarty. Plac postojowy może pomieścić 60 aut.

Budowa ruszył w drugiej połowie kwietnia, a kosztem 850 tys. zł inwestycję realizuje firma Mabau z Baniochy. Mówimy w czasie teraźniejszym, bowiem o ile sam parking jest już dostępny dla kierowców, o tyle trwają prace przy zagospodarowaniu zieleni wokół obiektu.

W ramach zadania powstał parking o powierzchni 400 metrów kwadratowych. Został w pełni oświetlony i wyposażony w kanalizację odprowadzającą nadmiar wód opadowych. Inwestycja obejmuje także budowę krótkiego łącznika ul. Kierlańczyków z placem postojowym.

Burmistrz ma nadzieję, że w przyszłości będzie możliwa budowa przedłużenia tej drogi do ul. Okulickiego. Kiedy? Jak na razie nie sposób powiedzieć.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata