TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

05 2022

Otwarcie grodziskiej hali widowiskowo-sportowej z gwiazdami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plOtwarcie grodziskiej hali widowiskowo-sportowej z gwiazdami - Grodzisk News


Na 10 i 11 września zaplanowano imprezy towarzyszące wielkiemu otwarciu grodziskiego centrum aktywizacji przy ul. Sportowej. Otwarcie odbędzie się z przytupem, bowiem na liście artystów którzy wystąpią tej okazji są m.in. Margaret, Jacek Kawalec oraz Zespół Mazowsze.


Wielkość podstawowej funkcji sportowej ma pozwalać na obsługę około 200 osób trenujących, około 3000 widzów oraz 100 osób w salach edukacyjno-naukowych. Na arenie o powierzchni 2002 mkw znajdą się pola do gry w siatkówkę, koszykówkę, do piłki ręcznej oraz nożnej. Będzie można ją również podzielić na trzy niezależne pola do gry, z własnym oświetleniem, oddzielone od siebie piłkochwytami. W budynku znajdą się także pomieszczenia techniczne, szatnie, toalety. Istniejący skatepark zostanie rozebrany, w tym miejscu będzie trawnik.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inwestycja warta kilkadziesiąt milionów złotych wymaga specjalnego powitania, dlatego też grodzisk przygotował dwudniową imprezę. 10 i 11 września przed mieszkańcami zaprezentują się Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze", Margaret, Jacek Kawalec, Clode, Grodziska Orkiestra Rozrywkowa, Orkiestra Gedeon Richter, zespół Bogdana Wiśniewskiego, i wiele innych! Dla najmłodszych animacje i zabawy przygotuje grupa Klaunik!


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

To będzie pierwsze przecięcie wstęgi na otwarcie, bo hala koncertowa nie będzie gotowa w całości. Później będą kolejne otwarcia. A te kilkadziesiąt milionów - to konkretnie ile? Wiadomo już?
Becia


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.