reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

05 2022

Otwarcie grodziskiej hali widowiskowo-sportowej z gwiazdami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plOtwarcie grodziskiej hali widowiskowo-sportowej z gwiazdami - Grodzisk News


Na 10 i 11 września zaplanowano imprezy towarzyszące wielkiemu otwarciu grodziskiego centrum aktywizacji przy ul. Sportowej. Otwarcie odbędzie się z przytupem, bowiem na liście artystów którzy wystąpią tej okazji są m.in. Margaret, Jacek Kawalec oraz Zespół Mazowsze.


Wielkość podstawowej funkcji sportowej ma pozwalać na obsługę około 200 osób trenujących, około 3000 widzów oraz 100 osób w salach edukacyjno-naukowych. Na arenie o powierzchni 2002 mkw znajdą się pola do gry w siatkówkę, koszykówkę, do piłki ręcznej oraz nożnej. Będzie można ją również podzielić na trzy niezależne pola do gry, z własnym oświetleniem, oddzielone od siebie piłkochwytami. W budynku znajdą się także pomieszczenia techniczne, szatnie, toalety. Istniejący skatepark zostanie rozebrany, w tym miejscu będzie trawnik.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inwestycja warta kilkadziesiąt milionów złotych wymaga specjalnego powitania, dlatego też grodzisk przygotował dwudniową imprezę. 10 i 11 września przed mieszkańcami zaprezentują się Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze", Margaret, Jacek Kawalec, Clode, Grodziska Orkiestra Rozrywkowa, Orkiestra Gedeon Richter, zespół Bogdana Wiśniewskiego, i wiele innych! Dla najmłodszych animacje i zabawy przygotuje grupa Klaunik!


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

To będzie pierwsze przecięcie wstęgi na otwarcie, bo hala koncertowa nie będzie gotowa w całości. Później będą kolejne otwarcia.
A te kilkadziesiąt milionów - to konkretnie ile? Wiadomo już?

Becia
11-05-2022 15:02

Wyprowadź się z Grodziska to będziesz mieć mniej problemów na głowie. Albo jak dasz rade to palnij się w ten pusy bęben.

Ferdek
11-05-2022 16:27

co oni wyprawiają?!

mimi
11-05-2022 17:08

pokaż wszystkie komentarze (8)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.