reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

05 2023

Ostatnie szlify przed otwarciem milanowskiego skateparku. Rampy już ustawione, start 20 maja


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Piotr RemiszewskiOstatnie szlify przed otwarciem milanowskiego skateparku. Rampy już ustawione, start 20 maja - Grodzisk News


Już tylko kilka dni dzieli milanowian od sprawdzenia nowej atrakcji w mieście ogrodzie. Skatepark budowany od stycznia przechodzi już ostatnie szlify, a wykonawca wybudował już rampy, z których będą korzystali deskorolkarze i nie tylko. Otwarcie 20 maja.


W sobotę w Milanówku odbędzie się bowiem Dzień Sportu, który to miasto upatruje jako dobrej okazji do uruchomienia obiektu do wyczynów sportowych, jak i rekreacyjnych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dzień Sportu rozpocznie o godz. 10.00 rajd rowerowy, który wystartuje z ul. Starodęby, a zakończy się na Stadionie Miejskim. Tam też na mieszkańców będzie czekało mnóstwo atrakcji sportowych, w tym: pokazy jazdy na deskorolce, szkółki szkoleniowe, pokazy samoobrony oraz konkurs, w którym do wygrania będą…deskorolki! - powiadają organizatorzy wydarzenia.

Poza tym straż miejska przeprowadzi znakowanie rowerów, nie zabraknie pokazów jazdy na rowerach BMX, a i fani foodtrucków znajdą coś dla siebie. Będą sportowe emocje w postaci meczów piłkarskich. A cała impreza zacznie się już o godz.10.00 – od rajdu rowerowego startującego z ul. Starodęby meta zaś usytuowana będzie przy ul. Turczynek.

Skatepark przejdzie zatem porządny chrzest bojowy. Inwestycja powoli dobiega końca, a trwa od stycznia. Obejmowała położenie nawierzchni z płyty żelbetowej, a także ustawienie nowych przeszkód ze sklejki podwójnie laminowanej wodoodpornej ze stalowymi elementami. Będzie chodnik z kostki brukowej, pojawią się ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, lampy oświetleniowe. Zagospodarowane zostaną tereny zielone przez nasadzenia krzewów i pielęgnację drzew.

Tymczasem na kilka dni przed otwarciem stoją już rampy, czyli najważniejsza część obiektu. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć.

Ostatnie szlify przed otwarciem milanowskiego skateparku. Rampy już ustawione, start 20 maja - Grodzisk News
Ostatnie szlify przed otwarciem milanowskiego skateparku. Rampy już ustawione, start 20 maja - Grodzisk News
Ostatnie szlify przed otwarciem milanowskiego skateparku. Rampy już ustawione, start 20 maja - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.