13 03 2015

Ostatni weekend ze ślizgawką

13.03.2015, godz.: 14:16
Ostatni weekend ze ślizgawką
grodzisk.pl

Ostatnia szansa wypadu na grodziskie lodowisko. 15 marca wieczorem sezon na łyżwy w gminie zostanie zamknięty. – Przez weekend obiekt będzie jeszcze działał zgodnie z dotychczasowymi zasadami – mówi nam Adam Nagat z urzędu miejskiego w Grodzisku.

Lodowisko w Grodzisku to inicjatywa, która funkcjonuje o kilku lat i cieszy się ogromną popularnością, a amatorów zabawy na łyżwach z roku na rok przybywa. Praktycznie co dzień nie brakuje chętnych do łyżwiarskich szaleństw. A ślizgają się wszyscy – dzieci, młodzież, dorośli. Zdarza się, że przychodzą całe rodziny.

W sobotę i niedzielę będzie ostatnia w tym sezonie sposobność, aby przyjść na lodowisko. W oba weekendowe dni tafla ma być czynna w godzinach od 10.30 do 21.45. Wstęp na lodowisko na 75-minutową sesję jest płatny przy czym dzieciom i młodzieży do 18. roku życia przysługuje bilet ulgowy w cenie 3 zł. Wypożyczenie łyżew kosztuje 5 zł.

– Niedziela będzie ostatnim dniem działania obiektu. W ciągu kilku następnych dni obiekt zostanie zdemontowany przez operatora – wyjaśnia Adam Nagat.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.