reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

31

03 2023

Ostatni gwizdek na wykorzystanie Bonu Turystycznego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayOstatni gwizdek na wykorzystanie Bonu Turystycznego - Grodzisk News


Jeszcze tylko dziś można dokonać płatności Polskim Bonem Turystycznym. Turyści planujący wyjazdy z bonem mogą wpłacić zaliczki na wyjazd tylko do północy 31 marca 2023 roku. To także ostateczny termin na przyjęcie płatności przez przedsiębiorców turystycznych.


Program Polski Bon Turystyczny dobiega końca. 31 marca 2023 roku o północy wygaśnie możliwość dokonania i przyjęcia wpłaty za pomocą indywidualnego kodu obsługi płatności. 16-cyfrowy kod upoważniający do opłacenia usługi turystycznej jest dostępny na platformie PUE ZUS beneficjentów, którzy aktywowali, lub jeszcze dziś dokonają aktywacji przysługujących im bonów. Bon Turystyczny pozwala na opłacenie zaliczki na wyjazd, który odbędzie się po 31 marca tego roku – aby dokonać płatności wystarczy podać swój kod podczas rezerwacji usługi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Przed nami ostatnie kilkanaście godzin na skorzystanie z programu. Do 30 marca ze świadczenia skorzystało już ponad 90% uprawnionych rodzin, jednak dla tych, którzy zostawiali tę możliwość na ostatnią chwilę to jest właśnie ostatni dzwonek. Wystarczy wybrać jedno z 28 tysięcy miejsc obsługujących płatności bonem, dokonać rezerwacji wyjazdu lub wizyty w wybranym obiekcie na dowolny termin i uregulować płatność za pomocą kodu płatności. Po północy 31 marca dostęp do niewykorzystanych środków nie będzie już możliwy – przypomina Anna Salamończyk-Mochel, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Do 30 marca łączna kwota płatności Polskim Bonem Turystycznym przekroczyła 3,1 miliarda złotych. Do wykorzystania pozostało niespełna 600 tysięcy złotych.

Polski Bon Turystyczny można wykorzystać maksymalnie do 31 marca 2023 roku w ponad 28 tysiącach miejsc w całej Polsce. Informacje dotyczące programu oraz mapa obiektów przyjmujących płatności Polskim Bonem Turystycznym są dostępne na stronie internetowej


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.