28 07 2020

Osoby zarażone koronawirusem na mszy w Milanówku. Sanepid prosi o kontakt. Nowe przypadki

28.07.2020, godz.: 09:26
Osoby zarażone koronawirusem na mszy w Milanówku. Sanepid prosi o kontakt. Nowe przypadki
fot. GrodziskNews

Grodziski Sanepid poinformował, że u osób uczestniczących 19 lipca we mszy świętej w Milanówku wykryto koronawirusa. Stąd apel do innych uczestników nabożeństwa o godz. 11.00 o zgłaszanie się.

– Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grodzisku Mazowieckim zwraca się z prośbą o zgłaszanie się osób obecnych na mszy w Kościele Parafii Matki Bożej Bolesnej przy ul. Szkolnej 7 w Milanówku w dniu 19.07.2020r. o godz. 11:00 – szczególnie osoby siedzące w ostatnich 6 rzędach oraz w bocznej nawie. Na mszy obecne były osoby z dodatnim wynikiem badania w kierunku COVID-19 – wybrzmiewa komunikat Sanep.

Zgłaszać się należy mailowo pod adresem: grodzisk@psse.waw.pl lu telefonicznie pod numerami 22 755 57 76 i 603 987 812.

Sanepid z opóźnieniem przekazał również wczorajszy raport o sytuacji z koronawirusem w powiecie. W ciągu doby odnotowano cztery kolejne przypadki zakażenia. Jest ich łącznie 75. Bez zmian liczba ozdrowieńców – 48; a także osób hospitalizowanych z powodu koronawirusa – 2.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Osoby zarażone koronawirusem na mszy w Milanówku. Sanepid prosi o kontakt. Nowe przypadki”

  1. Stf pisze:

    No właśnie zwracam się z prośbą do księży aby wypraszali z kościoła osoby bez maseczek. Rozumiem chęć uczestnictwa we mszy świętej w kościele, ale narażanie innych na zarażenie jest przecież grzechem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.