TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

05 2024

Okradł siostrę potem kupił sobie auto i wycieczkę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Okradł siostrę potem kupił sobie auto i wycieczkę - Grodzisk News


31-latek został zatrzymany przez policję z Grodziska. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież pieniędzy i biżuterii o łącznej wartości ponad 97 tys. zł. Poszkodowaną jest siostra podejrzanego.


Jedna z mieszkanek Grodziska zgłosiła na policję kradzież. Z jej domu miały zniknąć pieniądze i biżuteria o łącznej wartości 97 tys. zł. O kradzież podejrzewała... brata. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego grodziskiej komendy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Okazało się, że tuż po zdarzeniu mężczyzna wyjechał na zagraniczną wycieczkę. Gdy 31-latek wrócił, już czekali na niego policjanci. Funkcjonariusze przeszukali samochód zatrzymanego, nabyty również po zgłoszonej kradzieży. W pojeździe było kilka porcji marihuany. Zarówno nielegalne środki, jak i auto zostały zabezpieczone – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

31-latek usłyszał zarzut kradzieży mienia i posiadania środków odurzających. Nie było to pierwsze takie przestępstwo tego mężczyzny, więc będzie on odpowiadał w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Sprawę prowadzi grodziska prokuratura.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.