01 10 2019

Okradł dom, który remontował

01.10.2019, godz.: 09:56
Okradł dom, który remontował
fot. KPP Grodzisk Maz.

Grodziska policja zatrzymała mężczyznę pod zarzutem kradzieży biżuterii z domu, w którym pracował. 28-latek przyznał się do przestępstwa.

Zaczęło się do zgłoszenia kradzieży, które wpłynęło na komendę. Wynikało z niego, że z domu zginęła biżuteria, a według podejrzeń zgłaszającej kradzieży mógł dokonać pracownik wykonujący prace remontowe.

28-letni mężczyzna został szybko zatrzymany w miejscu zamieszkania, zaś policjanci podjęli czynności mające na celu odnalezienie biżuterii. Po ustaleniu, że precjoza trafiły do warszawskiego lombardu, mundurowi sprawdzili to miejsce. Odzyskali stamtąd wszystkie zabrane przedmioty.

Zatrzymanemu postawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał się karze w zawieszeniu. Za kradzież grozi nawet pięć lat więzienia.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata