reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

03 2023

Ograniczenie do 30 km/h na wszystkich podkowiańskich drogach?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Urząd Miasta Podkowa Leśna1 - Grodzisk News


Podkowa Leśna przymierza się do wprowadzenia nowej stałej organizacji ruchu, w myśl której na wszystkich drogach należących do miasta ogrodu miałoby obowiązywać ograniczenie prędkości do 30 km/h. M.in. ta kwestia omawiana będzie na spotkaniu z mieszkańcami 4 kwietnia.


– Zmiana  organizacji ruchu na terenie Podkowy Leśnej wynika z postulatów mieszkańców naszego miasta o podjęcie działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa oraz zmniejszenie uciążliwości transportu, jak i polepszenie dostępności przestrzeni publicznej dla użytkowników. Zaproponowana koncepcja będzie podstawą do opracowania i wprowadzenia stałej organizacji ruchu na ulicach Podkowy Leśnej – informuje podkowiański magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na spotkaniu z mieszkańcami 4 kwietnia pojawią się także autorzy nowej organizacji ruchu z Biura Projektowego Stadtraum Polska. A omawiane będą takie kwestie jak: wprowadzenie strefy 30 dla całego miasta (poza drogami powiatowymi i wojewódzkimi); zastosowanie elementów uspokojenia ruchu w postaci progów zwalniających; wprowadzenie; skrzyżowań równorzędnych; a także dbałość o krajobraz miasta ogrodu poprzez zmniejszenie oznakowania pionowego.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy przy ul. Jana Pawła II 20.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.