TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

03 2021

Ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu


Grodzisk News


foto: Mariusz KordelOgraniczenia w funkcjonowaniu urzędu - Grodzisk News


Grodziski magistrat ogłosił właśnie, że od poniedziałku urząd będzie ograniczał przyjmowanie interesantów.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Od dnia 29 marca 2021 r. w związku ze wzrostem liczby zachorowań na COVID-19, Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim wykonywać będzie zadania w sposób ograniczający bezpośrednią obsługę interesantów do niezbędnego minimum – poinformował dziś magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Dokumenty i wnioski interesanci mogą wysyłać pocztą na adres (Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim ul. T. Kościuszki 32a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki) lub skorzystać z platformy EPUAP. Można także wrzucić dokumenty do skrzynki przed wejściem do Sali Obsługi Mieszkańca w budynku głównym, ul. T. Kościuszki 32a – klatka A.

Urzędnicy zachęcają też do kontaktu telefonicznego pod numerami 22 755 55 34 lub 22 755 20 16 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego tj. Poniedziałek 9.00–18.00, wtorek-czwartek 8.00–16.00, piątek 8.00–15.00. Więcej informacji na temat załatwiania spraw urzędowych tutaj.

Jeżeli chodzi o Urząd Stanu Cywilnego, to bezpośrednia obsługa mieszkańców będzie możliwa tylko w zakresie spraw z zakresu dotyczących akt Urzędu Stanu Cywilnego – po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty. Zapisy pod numerem telefonu 22  755 62 40 lub 22 463 46 18.

Pozostałe informacje dotyczące funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowiecki, Urzędu Stanu Cywilnego oraz Kas Urzędu Miejskiego są dostępne tutaj.

💬︎   dodaj komentarz

a ja się pytam gdzie jest pan benedykciński? sami w urzędzie chronicie się przed covidem? ale co ze smogiem, który rujnuje nam zdrowie? czy burmistrz widział wczoraj stan powietrza, czujnik zamontowany na przedszkolu na ulicy Zondka czerwony!!!!! moje dziecko ma atak astmy, duszności!!! dlaczego w centrum grodziska, przy deptaku, Tokarzewskiego, Harcerska, Limanowskiego, nie można oddychać?????????? dlaczego budynki przy tych ulicach mają kopciuchy???? wśród tych budynków są też budynki gminne opalane chyba nie tylko drzewem!!! dlaczego gmina nic z tym nie robi?????????? tylko gadanie i pisanie jakie dotacje mozna dostać na wymianę pieca!!! i centrum miasta dusi się od smogu!!!! kiedy burmistrz coś z tym zrobi?????

Iwona
26-03-2021 20:58

Zajęty jest. Segmenty buduje.

Piotr
27-03-2021 08:03

Pani Iwono to według niektórych osób jest nie ważne, że ludzie w Grodzisku się duszą, nie mogą oddychać, sprawdzanie przez straż miejską to jest fikcja. polega ona na tym jeśli jest kontrola - wizyta strażnika miejskiego cytuję-dzień dobry jestem na kontrolę, czym państwo-pani-pan palą w kuchni w piecach, otrzymują odpowiedź na przykład drzewem, węglem nikt tego nie weryfikuję. nie są pobierane żadne próbki popiołów, by sprawdzić co jest palone. a bardzo dużo ludzi właśnie w centrum grodziska pali również meble, śmieci, plastik i dla tego mamy takie zanieczyszczenie powietrza. A żeby dostać się z chorym dzieckiem, czy sam człowiek jest chory to już nie wspomnę o lekarzach w ramach ubezpieczenia.
Zamykają urzędy przed interesantami, a ja się pytam skoro jest w Grodzisku taka duża liczba zachorowań, to dlaczego dość duża grupa pracowników urzędu nie nosi maseczek, a nas do tego zmuszając. Wiem i widziałam na własne oczy dość dużo pracowników bez maseczki tak jak jest wymagane, mieli poniektórzy pod brodą, a niektórzy nie mieli wcale.

Maja
27-03-2021 10:42

no to już teraz OFICJALNIE pierwsza czynność "urzędnika" nalać wody do czajnika,a reszta dnia jakość tam "przeleci".

niedoszły "petent"
27-03-2021 13:45

Ja mieszkam przy deptaku, dramatem jest tu smog w niektóre dni! Choruję na alergię, nie mogę oddychać, mam świszczacy oddech, ból w klatce piersiowej, wystarczy się przejść lub przejechać uliczkami bocznymi od deptaka,są bydunki, kamienice opalane węglem na stałe, w centrum opalanie drzewem jest możliwe jako dodatkowe opalanie, nikt nie nakazuje doprowadzenia gazu, który jest w centrum! Dlaczego burmistrz to toleruje?

zadymiona
27-03-2021 19:17

Będziemy sie tutaj dusić nie tylko smogiem. Będziemy przodować nie tylko w statystykach zachorowań na covid-19. Będziemy przodować w wielu jeszcze innych niechlubnych statystykach. Dopada nas powoli ciemna strona działa tych którzy od 30 lat nie mogą się rozstać ze swoimi posadami i funkcjami w tym mieście. Zniszczyli i dalej mają przyzwolenie na niszczenie każdego skrawka tego miejsca. Blokowiska, segmenty, bezsensowne puste obiekty, najazd ludzi z calej Polski zwabionych zakłamaną reklamą etc. Hałas, przeludnienienie, beton, brak powietrza, choroby i wysoka umieralności to nasza grodziska rzeczywistość a orkiestra dalej gra. Jak na titanicu.

Mieszkanka osiedla Teligi
28-03-2021 13:07
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.