TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

05 2022

Oficjalne otwarcie grodziskiej tężni w czerwcu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Wizualizacja/grodzisk.plOficjalne otwarcie grodziskiej tężni w czerwcu - Grodzisk News


Trwa budowa grodziskiej tężni solankowej. Urząd podał oficjalny termin otwarcia obiektu. Przypadnie on w drugiej połowie czerwca.


Tężnia powstaje w północnej części parku, tak aby możliwe było dojście od ulicy Bartniaka. Zgodnie z projektem, tężnia będzie drewnianym, zadaszonym budynkiem o wysokości ośmiu metrów i kubaturze ponad 920 metrów sześciennych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Obiekt ma być wyposażony w instalację do obiegu solanki, a także oświetlenie terenu wokół niego. Ponadto wykonawca wybuduje alejki, oświetlenie i zagospodaruje przyległy teren. Nie zabraknie ławek, koszy na śmieci, czy stojaków na rowery.

Obiekt powstaje kosztem nieco ponad 930 tysięcy złotych, a oficjalnie otwarty zostanie dokładnie 19 czerwca. Będzie to częścią imprezy w Parku Skarbków nazwanej "W Grodzisku letnisku". Wydarzenia wystartują w samo południe, a w planie są też m.in. koncert zespołu Ferajna Jastrzębskiego, - kawiarenka wiedeńska, fotobudka ze strojami z XIX w., pokazy gimnastyczne, gry i zabawy parkowe, pokazy cyklistów, prezentacja zabytkowych aut, warsztaty biżuteryjne, pokaz iluzjonisty, koncert operetkowy


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

skasować w miescie i gminie piece węglowe oraz kominki! Mnie mieszkańca po 30 roku życia zabija astma alergiczna, kaszel podczas napadu astmy alergicznej uniemożliwia pracę, spanie czy nawet siedzenie. Teznia nic tu nie da, tu jest bardzo zanieczyszczone powietrze, do tego park z kazdej strony jest przy zakorkowanej ulicy a z tyłu za torami bloki z ludźmi! To na pewno nie jest miejsce na tężnie
Wm


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.