TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

10 2023

Odpowie za zniszczenie mienia i groźby karalne


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.1 - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę podejrzanego o kierowanie gróźb pozbawienia życia pod adresem innej osoby. Dodatkowo odpowie za zniszczenie mienia.


Zaczęło się od wezwania skierowanego do grodziskiej komendy od pracowników sklepu w mieście. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że  jeden z klientów pozrzucał artykuły ze sklepowych półek i uszkodził je.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Dodatkowo na zwróconą mu uwagę przez pracownika ochrony zareagował groźbami. Wskazany 45-latek został zatrzymany na miejscu – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Swoje zachowanie tłumaczył policjantom długim oczekiwaniem w kolejce do kasy – dodaje.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Czynności dochodzeniowe potwierdziły, że dokonał on zniszczeń artykułów alkoholowych, spożywczych i przemysłowych o wartości ponad 1000 złotych. 

45-latkowi postawiono także zarzut kierowania gróźb pozbawienia życia wobec interweniującego pracownika. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.