TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

10 2023

Odpowie za zniszczenie mienia i groźby karalne


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.1 - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę podejrzanego o kierowanie gróźb pozbawienia życia pod adresem innej osoby. Dodatkowo odpowie za zniszczenie mienia.


Zaczęło się od wezwania skierowanego do grodziskiej komendy od pracowników sklepu w mieście. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że  jeden z klientów pozrzucał artykuły ze sklepowych półek i uszkodził je.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Dodatkowo na zwróconą mu uwagę przez pracownika ochrony zareagował groźbami. Wskazany 45-latek został zatrzymany na miejscu – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Swoje zachowanie tłumaczył policjantom długim oczekiwaniem w kolejce do kasy – dodaje.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Czynności dochodzeniowe potwierdziły, że dokonał on zniszczeń artykułów alkoholowych, spożywczych i przemysłowych o wartości ponad 1000 złotych. 

45-latkowi postawiono także zarzut kierowania gróźb pozbawienia życia wobec interweniującego pracownika. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.