reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

06 2023

Odpowie za włamanie i kradzież ponad 100 butelek alkoholu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plOdpowie za włamanie i kradzież ponad 100 butelek alkoholu - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie i kradzież ponad stu butelek w jednym ze sklepów w mieście. Na wniosek grodziskiej prokuratury są zdecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na trzy miesiące.


Kryminalni pracowali nad sprawą włamania do sklepu w Grodzisku, z którego skradziono 123 butelki drogiego alkoholi. Ustalili, że sprawca, po wybiciu szyby w witrynie sklepu, zabrał alkohol różnego rodzaju. Analiza informacji i zgromadzonych materiałów pozwoliła funkcjonariuszom wytypować osobę mogącą mieć związek z przestępstwem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pod adresem, gdzie miał przebywać podejrzany, policjanci rzeczywiście go zastali. 34-latek nie przyznawał się jednak do przestępstwa, choć w ocenie dochodzeniowców, dowody mówiły co innego. – Mężczyzna miał pokaleczoną rękę, a w przeszukanym domu kilkanaście butelek skradzionych wyrobów alkoholowych. Zebrane przez funkcjonariuszy materiały zostały przekazane do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim i pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu dokonania kradzieży z włamaniem – poinformowała grodziska policja.

Sąd przychylił się zarazem do wniosku prokuratury, by tymczasowo aresztować mężczyznę na trzy miesiące. Za kradzież z włamaniem grozi mu nawet 10 lat więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.