reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

06 2023

Odpowie za włamanie i kradzież ponad 100 butelek alkoholu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plOdpowie za włamanie i kradzież ponad 100 butelek alkoholu - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie i kradzież ponad stu butelek w jednym ze sklepów w mieście. Na wniosek grodziskiej prokuratury są zdecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na trzy miesiące.


Kryminalni pracowali nad sprawą włamania do sklepu w Grodzisku, z którego skradziono 123 butelki drogiego alkoholi. Ustalili, że sprawca, po wybiciu szyby w witrynie sklepu, zabrał alkohol różnego rodzaju. Analiza informacji i zgromadzonych materiałów pozwoliła funkcjonariuszom wytypować osobę mogącą mieć związek z przestępstwem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pod adresem, gdzie miał przebywać podejrzany, policjanci rzeczywiście go zastali. 34-latek nie przyznawał się jednak do przestępstwa, choć w ocenie dochodzeniowców, dowody mówiły co innego. – Mężczyzna miał pokaleczoną rękę, a w przeszukanym domu kilkanaście butelek skradzionych wyrobów alkoholowych. Zebrane przez funkcjonariuszy materiały zostały przekazane do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim i pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu dokonania kradzieży z włamaniem – poinformowała grodziska policja.

Sąd przychylił się zarazem do wniosku prokuratury, by tymczasowo aresztować mężczyznę na trzy miesiące. Za kradzież z włamaniem grozi mu nawet 10 lat więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.