16 03 2019

Odpowie za próbę kradzieży w miejscu pracy

16.03.2019, godz.: 08:13
Odpowie za próbę kradzieży w miejscu pracy
fot. GrodziskNews

W ręce policjantów wpadł 33-letni mężczyzna, który chciał wynieść z firmy, w której pracował, kosmetyki o wartości około 1,3 tys. Teraz grozi mu nawet pięć lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w Błoniu. Dyżurny tamtejszego komisariatu odebrał zgłoszenie o kradzieży kosmetyków, do której miało dojść w jednej z firm na terenie gminy. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy ustalili okoliczności zdarzenia.

– Jak się okazało, jeden z pracowników chciał wynieść z firmy kosmetyki o wartości około 1,3 tys. Podczas sprawdzania osób wychodzących z terenu zakładu pracownicy ochrony zauważyli, że mężczyzna miał je pod ubraniem. Gdy się zorientował, że mu się to nie uda, szybko schował się w łazience – poinformowała komenda powiatowa Warszawa Zachód

– Policjanci zatrzymali 33-latka i osadzili w policyjnej celi. W tym czasie funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mu zarzutu usiłowania kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa, kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności – dodała policja.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.