16 03 2018

Odpowie za kradzież w Książenicach

16.03.2018, godz.: 12:10
Odpowie za kradzież w Książenicach
fot. Policja

Grodziscy policjanci zatrzymali Janusza K. pod zarzutem kradzieży głowic termostatycznych. Elementy zostały zabrane z obiektu w Książenicach, a część z nich funkcjonariusze znaleźli zamontowane na grzejnikach w domu 69-latka. 

Zaczęło się od zgłoszenia kradzieży 10 głowic termostatycznych z grzejników w jednym z budynków w Książenicach. Mundurowi z grodziskiej komendy przystąpili więc do działań mających na celu wytypowanie i zatrzymanie sprawcy kradzieży. Praca w terenie szybko przyniosła oczekiwany efekt. Rankiem nazajutrz po zgłoszeniu kryminalni udali się do miejsca zamieszkania podejrzewanego mężczyzny.

69-latek został zatrzymany, a podczas przeszukania domu funkcjonariusze odnaleźli kilka skradzionych głowic zamontowanych na grzejnikach, resztę zlokalizowali w garażu. Odzyskane elementy zostały zabezpieczone. Poszkodowany właściciel wycenił straty na 600 złotych.

Janusz S. usłyszał natomiast zarzut kradzieży, za co grozi nawet pięć lat więzienia. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.