reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

13

01 2021

Odmrożenie gospodarki dopiero w kwietniu?


Grodzisk News


foto: PixabayOdmrożenie gospodarki dopiero w kwietniu? - Grodzisk News


W poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o przedłużeniu obostrzeń co najmniej do końca stycznia. Według nieoficjalnych informacji lockdown dla niektórych branż może potrwać znacznie dłużej, nawet do końca marca.


reklama Grodzisk mazowiecki

Obecnie restrykcje są bardzo dotkliwe dla wielu branż m.in. hotelarska, turystyczna, fitness. Częściowo zamknięte pozostają także galerie handlowe (mogą w nich być otwarte tylko niektóre sklepy), a restauracje mogą oferować jedynie dania na wynos. W górach zamknięte są stoki narciarskie. W poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że restrykcje te zostaną przedłużone do 31 stycznia, a jedyną zmianą będzie powrót do nauki stacjonarnej dzieci z klas 1-3 tutaj.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Jednak jak się okazuje, nie było to zaskoczeniem dla restauratorów. – Nie byliśmy zaskoczeni, że obostrzenia zostaną przedłużone. Byliśmy (związek pracodawców HoReCa – przyp red.) wstępnie informowani na spotkaniu z wiceminister Semeniuk, że raczej przed końcem marca „odmrożenia” wielkiego nie będzie, że „raczej tego nie oczekujcie” – powiedział w rozmowie z portalem Money.pl Adam Ringer, prezes sieci kawiarni Green Cafe Nero i członek rady Związku pracodawców hoteli, restauracji i cateringu HoReCa.

Jeżeli ten scenariusz się sprawdzi, to oznacza, że lockdown (przynajmniej dla branży gastronomicznej) potrwa jeszcze przez co najmniej dwa miesiące.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

żarty z logiki. parafrazując: tak, wiedzieliśmy żę nie bedziemy zarabiać kolejne 2 m-ce, tylko roku już ni emożęmy zarabiać, wszystko OK, nic się nie dzieje
x


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.