TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

04 2022

Od środy wznowienie budowy ronda na Montwiłła. Wprowadzą ruch wahadłowy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Od środy wznowienie budowy ronda na Montwiłła. Wprowadzą ruch wahadłowy - Grodzisk News


W drugiej połowie lutego ruszyła budowa ronda w ul. Montwiłła. Tuż po świętach – po przerwie – prace zostaną wznowione – a w związku z tym obowiązywać będzie tam ruch wahadłowy.


Grodzisk podał, że prace zostaną wznowione 20 kwietnia. – Od środy 20 kwietnia wznowione zostaną roboty drogowe związane z budową nowego ronda w ciągu ulicy Montwiłła, w rejonie budowy nowej drogi gminnej (w okolicy skrzyżowania z ulicą Zaścianek). W związku z pracami wprowadzony zostanie ruch wahadłowy w ciągu ulicy Montwiłła – poinformował magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dodał, że od tego momentu prace, a tym samym utrudnienia, potrwają przez około miesiąc.

Przypomnijmy, że inwestycja w całości prócz ronda, zakłada budowę nowej drogi gminnej od ul. Dalekiej do ul. Nowej i całkowitą przebudowę ul. Akacjowej, w taki sposób, aby stanowiły jeden spójny ciąg komunikacyjny aż do ul. Radońskiej. W zakres zadania wchodzi budowa m.in. jezdni o nawierzchni bitumicznej oraz drogi rowerowej z betonu asfaltowego i chodnika z kostki betonowej, budowa ronda na skrzyżowaniu z ul. Montwiłła, odwodnienia i przepustu drogowego oraz budowa oświetlenia ulicznego.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.