reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

03 2024

Od rana protest rolników i zablokowana A2. Policja wyznaczyła objazdy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Policja Żyrardów1 - Grodzisk News


O godz. 8.00 rozpoczął się protest rolników rolników skutkujący po raz kolejny całkowitym zablokowaniem wjazdu i zjazdu na autostradowy węzeł w Wiskitkach. Policja wyznaczyła objazdy i na bieżąco stara się kierować ruchem, Ten jest jednak bardzo utrudniony nie tylko na A2, lecz także na krajowej "50".


Policja poinformowała, że kierowcy jadący od Grójca drogą nr 50 w kierunku węzła Wiskitki muszą wybrać drogi S7, S8 lub wojewódzką nr 719

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kierowcy jadący od Wyszogrodu w kierunku Sochaczewa muszą kierować się drogą 719, w kierunku Grodziska Mazowieckiego i Skierniewic.

–Ruch dla pojazdów osobowych poruszających się po DK50 od miejscowości Sochaczew w kierunku Żyrardowa będzie możliwy przez miejscowości: Janówek, Oryszew-Osada, Stary Drzewicz i Nowy Drzewicz do miejscowości Wiskitki, ul. Błońska – mówi o organizacji ruchu st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Policjantka przypomniała zarazem, że najbliższy zjazd i wjazd na autostradę A2 jest możliwy od miejscowości Grodzisk Mazowiecki.

Taki stan potrwa dziś do godz. 20.00.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.