TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

01 2023

Od poniedziałku zmiany w rozkładach autobusowych linii 53 i 60


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodziskie Przewozy AutobusoweOd poniedziałku zmiany w rozkładach autobusowych linii 53 i 60 - Grodzisk News


Już od jutra wejdzie w życie aktualizacja rozkładu Grodziskich Przewozów Autobusowych. Zmodyfikowany zostanie jednak nie tylko plan jazdy grodziskiej linii „0,lecz także rozkłady dla linii numer 53 i 60.


O zmianach linii „0” pisaliśmy tutaj.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Rozkłady zmienią się od 9 stycznia także dla linii o numerach 53 i 60. Plan jazdy pierwszej z wymienionych zmodyfikowano na prośbę dyrektorki szkoły w Skułach w celu lepszego spasowania kursów autobusów z harmonogramem zajęć uczniów w Słubicy

Nowy rozkład dla tej linii można sprawdzić tutaj.

Zmianie ulegnie także plan jazdy linii 60. Na wniosek Nadarzyna oraz pracowników  Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach od 9 stycznia 2023 r. zmieniony zostaje rozkład jazdy linii 60. Autobusy zostały dopasowane do godzin zakończenia lekcji w szkołach średnich w Pruszkowie oraz do godzin pracy w Centrum Słuchu i Mowy.

Szczegółowy rozkład tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A linia 16? Szkoda że do pkp w grodzisku jeździ tylko w jedną stronę, a w stronę Żukowa tylko do godziny 17 te 2-3 kursy przydałyby się w późniejszych godzinach.

Picasso
09-01-2023 08:57
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.