reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

05 2024

Od poniedziałku utrudnienia w Milanówku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Kierowcy w Milanówku muszą liczyć się z utrudnieniami, które potrwają w mieście ogrodzie przez około trzy miesiące. Powód? Modernizacje kilku dróg, a zacznie się na ul. Norwida od najbliższego poniedziałku, 27 maja.


Milanowski magistrat przed dwoma miesiącami pozyskał cztery miliony złotych dotacji na zaprojektowanie i przebudowę pięciu dróg. Chodzi o ulice: Szczepkowskiego, Dzierżanowskiego, Norwida, Kasprowicza oraz Falęckiej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Za te pieniądze Milanówek przewiduje wykonanie robót przygotowawczych, nawierzchni jezdni i zjazdów, odwodnienia dróg, poboczy, elementów zwiększających bezpieczeństwo użytkowników, prac wykończeniowych, regulację urządzeń infrastruktury towarzyszącej, montaż oznakowania poziomego oraz opraw oświetleniowych LED.

Teraz miasto zabiera się do działania, a konkretnie robić to będzie firma budowlana wyłoniona w przetargu. Jak podano w komunikacie, już w poniedziałek drogowcy zaczną działać na ul. Norwida. W zakres prac wejdą: roboty ziemne, wykonanie podbudowy i nawierzchni z kostki betonowej.

–Planowany czas prowadzenia robót to około trzech miesięcy. Następnie prace będą kontynuowane w ul. Dzierżanowskiego i Szczepkowskiego – przekazał magistrat.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.