TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

04 2021

Od poniedziałku przedszkola i żłobki otwarte. Obiekty sportowe na powietrzu również


Grodzisk News


foto: Krystian/KPRMOd poniedziałku przedszkola i żłobki otwarte. Obiekty sportowe na powietrzu również - Grodzisk News


Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował dziś na konferencji prasowej o częściowym poluzowaniu obostrzeń. Od najbliższego poniedziałku dzieci wrócą do przedszkoli i żłobków, a chętni będą mogli skorzystać z obiektów sportowych na świeżym powietrzu.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Sytuacja epidemiczna wciąż jest poważna. Wzrosty zakażeń ustabilizowały się na poziomie 20 tys. dziennie. Nie ma dalszej eskalacji zakażeń – powiedział dziś na konferencji minister zdrowia Adam Niedzielski. Podkreślił też, że obecnie w kraju jest duża liczba zajętych respiratorów i łóżek w szpitalach dlatego zdecydowano się na przedłużenie istniejących obostrzeń do 25 kwietnia (hotele i noclegi do 3 maja włącznie) z pewnymi wyjątkami.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

19 kwietnia, czyli już w najbliższy poniedziałek zostaną otwarte żłobki i przedszkola do wszystkich dzieci. Dopuszczona zostanie także możliwość uczestnictwa dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. Otwarte zostaną też obiekty sportowe na świeżym powietrzu – dopuszczalne jest uprawianie sportu na nich przy zachowaniu limitu 25 osób.

Od poniedziałku przedszkola i żłobki otwarte. Obiekty sportowe na powietrzu również - Grodzisk Newsfoto: KPRM


Pozostałe zasady pozostają bez zmian.

Od poniedziałku przedszkola i żłobki otwarte. Obiekty sportowe na powietrzu również - Grodzisk Newsfoto: KPRM
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.