15 03 2019

Od poniedziałku drogowcy zabiorą się za Paprociową. Ulica będzie zamknięta

15.03.2019, godz.: 10:55
Od poniedziałku drogowcy zabiorą się za Paprociową. Ulica będzie zamknięta
fot. GrodziskNews

W najbliższy poniedziałek, 18 marca ruszy długo wyczekiwana przez mieszkańców przebudowa ul. Paprociowej w Opypach. W związku tym droga będzie zamknięta dla ruchu. 

Mieszkańcy Opyp od lat czekają na modernizację ul. Paprociowej. Jest ona w złym stanie, pełna dziur, wybojów. Na fragmencie ma nawierzchnię bitumiczną, która jest już bardzo zniszczona. Na części jest nawierzchnia bitumiczna.

Na mocy rozstrzygniętego przetargu, droga zostanie zmodernizowana na odcinku 727 metrów. Pojawi się tam nowa nawierzchnia z mieszanki grysowo-mastyksowej (warstwa wiążąca z betonu asfaltowego). Ponadto utwardzone zostaną pobocza i zjazdy do posesji.

Realizacja zadania będzie się wiązała z utrudnieniami dla kierowców, dla których droga zostanie zamknięta od 18 marca.  Grodziski magistrat podał, że zakończenie prac jest planowane na 12 kwietnia.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.