reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

14

06 2021

Od dziś Brwinowska nieprzejezdna


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsOd dziś Brwinowska nieprzejezdna - Grodzisk News


Trwa modernizacja ul. Brwinowskiej w Podkowie Leśnej. W związku z kolejnym etapem prac, droga ta na kilka dni zostanie wyłączona z użytkowania.


reklama Grodzisk mazowiecki

Mieszkańcy od dawna czekali na modernizację tego głównego ciągu komunikacyjnego w mieście ogrodzie. Niedawno prace ruszyły. Teraz czas na kolejny etap, który będzie wymagał kilkudniowego zamknięcia ul. Brwinowskiej. – Uprzejmie informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami związanymi z wykonaniem nowej nawierzchni bitumicznej, w dniach od 14 do 19 czerwca zostanie zamknięta ul. Brwinowska. Na czas zamknięcia ul. Brwinowskiej zalecany jest objazd ulicami Gołębią, Zachodnią i Parkową. Za utrudnienia w ruchu w imieniu wykonawcy przepraszamy – poinformował Urząd Miasta Podkowa Leśna.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Przypomnijmy. Zamówienie obejmuje m.in. sfrezowanie istniejącej nawierzchni, wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki grysowo-mastyksowej, wymianę części krawężników oraz obrzeży betonowych, regulację pionową studzienek i kratek ściekowych. Ponadto wzdłuż jezdni mają zostać ułożone chodniki z kostki brukowej.

Od dziś Brwinowska nieprzejezdna - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.