reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

14

06 2021

Od dziś Brwinowska nieprzejezdna


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsOd dziś Brwinowska nieprzejezdna - Grodzisk News


Trwa modernizacja ul. Brwinowskiej w Podkowie Leśnej. W związku z kolejnym etapem prac, droga ta na kilka dni zostanie wyłączona z użytkowania.


reklama Grodzisk mazowiecki

Mieszkańcy od dawna czekali na modernizację tego głównego ciągu komunikacyjnego w mieście ogrodzie. Niedawno prace ruszyły. Teraz czas na kolejny etap, który będzie wymagał kilkudniowego zamknięcia ul. Brwinowskiej. – Uprzejmie informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami związanymi z wykonaniem nowej nawierzchni bitumicznej, w dniach od 14 do 19 czerwca zostanie zamknięta ul. Brwinowska. Na czas zamknięcia ul. Brwinowskiej zalecany jest objazd ulicami Gołębią, Zachodnią i Parkową. Za utrudnienia w ruchu w imieniu wykonawcy przepraszamy – poinformował Urząd Miasta Podkowa Leśna.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Przypomnijmy. Zamówienie obejmuje m.in. sfrezowanie istniejącej nawierzchni, wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki grysowo-mastyksowej, wymianę części krawężników oraz obrzeży betonowych, regulację pionową studzienek i kratek ściekowych. Ponadto wzdłuż jezdni mają zostać ułożone chodniki z kostki brukowej.

Od dziś Brwinowska nieprzejezdna - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.