TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

07 2024

Od piątku utrudnienia na trasie 719


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsOd piątku utrudnienia na trasie 719 - Grodzisk News


Jeszcze w tym tygodniu ruszą roboty związane z remontem trasy 719. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich podał datę rozpoczęcia prac.


W tym roku zaplanowano kilka inwestycji wzdłuż trasy wojewódzkiej 719 m.in. przebudowę skrzyżowania z ul. Brwinowską w Milanówku, przebudowę w Chylicach-Kolonii, a także remont trasy od Grodziska w kierunku gminy Jaktorów. Prace niebawem ruszą, co oznacza utrudnienia dla kierowców.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Informujemy, że od dnia 12.07.2024 rozpocznie się remont DW 719 od skrzyżowania ul. Chełmońskiego z ul. Żyrardowska do miejscowości Chylice. W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu, za co bardzo przepraszamy – poinformował grodziski magistrat w specjalnym komunikacie.

Prace mają potrwać kilka miesięcy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Jedyna droga łącząca Żyrardów z Grodziskiem bezpośrednio ciągle w przebudowie! Kiedy to się skończy!!!! Czy doprawdy nie ma innych dróg do remontu tylko ulepszanie dobrej drogi?????Jakaś paranoja.
użytkowniczka drogi


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.