TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

07 2024

Od piątku utrudnienia na trasie 719


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsOd piątku utrudnienia na trasie 719 - Grodzisk News


Jeszcze w tym tygodniu ruszą roboty związane z remontem trasy 719. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich podał datę rozpoczęcia prac.


W tym roku zaplanowano kilka inwestycji wzdłuż trasy wojewódzkiej 719 m.in. przebudowę skrzyżowania z ul. Brwinowską w Milanówku, przebudowę w Chylicach-Kolonii, a także remont trasy od Grodziska w kierunku gminy Jaktorów. Prace niebawem ruszą, co oznacza utrudnienia dla kierowców.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Informujemy, że od dnia 12.07.2024 rozpocznie się remont DW 719 od skrzyżowania ul. Chełmońskiego z ul. Żyrardowska do miejscowości Chylice. W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu, za co bardzo przepraszamy – poinformował grodziski magistrat w specjalnym komunikacie.

Prace mają potrwać kilka miesięcy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Droga w zupełnie dobrym stanie - są dużo gorsze (nawet te wojewódzkie), wiele wsi jest wykluczonych komunikacyjnie... Ale nie - trzeba szybko wydać fundusz na byle co, bo przepadnie, wydać tam, gdzie najłatwiej - po co się wysilać... Najlepiej zgotować ludziom kolejną udrękę - pewnie na ok 2 lata :(

akra
09-07-2024 10:14

Jedyna droga łącząca Żyrardów z Grodziskiem bezpośrednio ciągle w przebudowie! Kiedy to się skończy!!!! Czy doprawdy nie ma innych dróg do remontu tylko ulepszanie dobrej drogi?????Jakaś paranoja.

użytkowniczka drogi
09-07-2024 11:27

Witam płaczków robią rematy źle nie robią remontów też źle widzę że ludzie mają pod górkę. A z tymi komentarzami to poczekajmy do ukończenia rematow i dopiero coś piszemy czy jest dobrze czy było lepiej POZDRAWIAM.

Kierowca
09-07-2024 18:15

pokaż wszystkie komentarze (7)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.