TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

03 2019

Od piątku rekrutacja do grodziskich przedszkoli i szkół


Grodzisk News


Od piątku rekrutacja do grodziskich przedszkoli i szkół - Grodzisk Newsreklama Grodzisk mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Zasady naboru, który wystartuje 15 i potrwa do 29 marca, będą w tym roku podobne jak w latach ubiegłych. Oznacza to, iż rekrutacja odbędzie się drogą elektroniczną. Rodzice wypełnią wniosek zamieszczony na stronach internetowych grodziskiej gminy oraz biura oświaty. Wypełniony formularz trzeba wydrukować i dostarczyć do placówki ?pierwszego wyboru?, tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji.

? Rodzice dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2018/2019 do publicznego przedszkola, punktu przedszkolnego lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, w terminie od 7 do 14 marca br. mogą złożyć do dyrektora deklarację o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego. Niezłożenie deklaracji jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w dotychczasowym przedszkolu od dnia 1 września nowego roku szkolnego ? informuje grodziskie biuro oświaty.

? Nabór do pierwszej klasy szkoły podstawowej odbywać się będzie również drogą elektroniczną ? w terminie od dnia 15 do 29 marca br. i dotyczy zarówno dzieci spoza obwodu danej szkoły podstawowej, jak i dzieci ?obwodowych?, które trzeba zgłosić do szkoły ? dodaje.

Szczegółowe informacje tutaj.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.