reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

13

03 2019

Od piątku rekrutacja do grodziskich przedszkoli i szkół


Grodzisk News


Od piątku rekrutacja do grodziskich przedszkoli i szkół - Grodzisk Newsreklama Grodzisk mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Zasady naboru, który wystartuje 15 i potrwa do 29 marca, będą w tym roku podobne jak w latach ubiegłych. Oznacza to, iż rekrutacja odbędzie się drogą elektroniczną. Rodzice wypełnią wniosek zamieszczony na stronach internetowych grodziskiej gminy oraz biura oświaty. Wypełniony formularz trzeba wydrukować i dostarczyć do placówki ?pierwszego wyboru?, tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji.

? Rodzice dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2018/2019 do publicznego przedszkola, punktu przedszkolnego lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, w terminie od 7 do 14 marca br. mogą złożyć do dyrektora deklarację o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego. Niezłożenie deklaracji jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w dotychczasowym przedszkolu od dnia 1 września nowego roku szkolnego ? informuje grodziskie biuro oświaty.

? Nabór do pierwszej klasy szkoły podstawowej odbywać się będzie również drogą elektroniczną ? w terminie od dnia 15 do 29 marca br. i dotyczy zarówno dzieci spoza obwodu danej szkoły podstawowej, jak i dzieci ?obwodowych?, które trzeba zgłosić do szkoły ? dodaje.

Szczegółowe informacje tutaj.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.