reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

22

02 2024

Od piątku nabór dzieci do grodziskich szkół i przedszkoli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayOd piątku nabór dzieci do grodziskich szkół i przedszkoli - Grodzisk News


Już jutro, 23 lutego przedszkola i szkoły w grodziskiej gminie rozpoczną nabór wniosków o przyjęcie dziecka danej placówce.


Rekrutacja na wolne miejsca do placówek przedszkolnych, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie prowadzona drogą elektroniczną w dniach od 23 lutego do 8 marca włącznie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wnioski należy składać TUTAJ. Wniosek trzeba także wydrukować, podpisać i złożyć w placówce pierwszego wyboru.

Ogłoszenie listy zakwalifikowanych dzieci ma nastąpić do 5 kwietnia.

Do 22 lutego br. do godz. 10.00 rodzice dzieci uczęszczających aktualnie do przedszkoli mogli złożyć deklarację kontynuacji edukacji przedszkolnej w danej placówce.

W uchwale sygnowanej przez burmistrza Gordziska czytamy, że "w terminie trzech dni od dnia opublikowania list dzieci przyjętych i nieprzyjętych" rodzic lub opiekun prawny może wystąpić do komisji rekrutacyjnej o uzasadnienie odmowy przyjęcia dziecka." W ciągu trzech dni od otrzymania owego uzasadnienia rodzić może natomiast wnieście odwołanie od od decyzji odmownej do dyrektora danej placówki oświatowej.

Rekrutacja też do szkół
Nabór do pierwszej klasy szkoły podstawowej odbywa się również drogą elektroniczną – w terminie od dnia 23 lutego do 8 marca i dotyczy dzieci z obwodu danej szkoły podstawowej.

Elektronicznej rejestracji zgłoszenia do klasy I należy dokonać TUTAJ. Zgłoszenie należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole obwodowej.

Rekrutacja uzupełniająca, w której dziecko będzie mogło ubiegać się o miejsce w klasie I w szkole nieobwodowej odbędzie się w terminie od 5 do 9 sierpnia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.