TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

11 2022

Od niedzieli zmiany w rozkładzie jazdy KM i utrudnienia na średnicy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Koleje Mazowieckie/Mat. prasoweOd niedzieli zmiany w rozkładzie jazdy KM i utrudnienia na średnicy - Grodzisk News


Dziś (6 listopada) nastąpi kolejna korekta rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich. Taki rozkład będzie obowiązywał do 10 grudnia. Zmiany związane są z ograniczeniem ruchu na linii średnicowej.


Nowy rozkład zakłada czasowe zmiany i utrudnienia. Najważniejsze zmiany zostaną wprowadzone od 7 do 10 grudnia. – W tych dniach przejadą przez nią 3 pociągi w ciągu godziny (obecnie jest ich 16). W związku z tym część połączeń kursować będzie w relacji skróconej do i z Warszawy Wschodniej lub Warszawy Zachodniej, niektóre zostaną odwołane lub pojadą w innej relacji – poinformował przewoźnik w komunikacie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Ponadto, od 2 grudnia w godzinach od 22.15 do 4:15 na stacji Warszawa Zachodnia obowiązywać będzie nocna przerwa technologiczna. Z tego względu część połączeń KM pojedzie trasami okrężnymi, a część zostanie zastąpiona przez zastępczą komunikację autobusową – dodał

R1 Warszawa – Skierniewice
Od 28 listopada, ze względu na kolejne prace związane z przebudową systemu sterowania ruchem kolejowym na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków, ruch pociągów będzie znacznie ograniczony. Część pociągów kursowała będzie do i ze stacji Warszawa Gdańska/Główna, a wybrane połączenia zostaną odwołane. Uruchomiona zostanie uzupełniająca ZKA.

Więcej informacji TUTAJ. A szczegółowy rozkład jazdy TUTAJ.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.