TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

06 2021

Od dziś zapisy na letnie zajęcia dla dzieci w Centrum Kultury


Grodzisk News


foto: grodzisk.plOd dziś zapisy na letnie zajęcia dla dzieci w Centrum Kultury - Grodzisk News


Dziś ruszyły zapisy na letnie zajęcia w grodziskim centrum kultury. Dziecko można zapisać na jeden wybrany tydzień. Zajęcia startują 5 lipca.


reklama Grodzisk mazowiecki

Program przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci z grodziskiej gmina. Liczba miejsc jest ograniczona, grupy liczyć mają zaś po 10 osób. O zapisaniu dziecka decyduje data i godzina wpłynięcia maila, maile wysłane przed 21.06 nie będą brane pod uwagę.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Dziecko zaczyna zajęcia o g. 10.00 a kończy o 14.30 i uczestniczy po kolei we wszystkich zajęciach w swojej grupie – opisują organizatorzy. Przy zapisie mailowym prosimy podać imię, nazwisko, wiek dziecka, nr kontaktowy do opiekuna, adres zamieszkania oraz termin na jaki chcą państwo zapisać dziecko, prosimy również o informację czy dziecko po zajęciach będzie odbierane czy będzie wracać samo – dodają.

Aby zapisać dziecko, trzeba zaakceptować postanowienia regulaminu i podpisać oświadczenie. (Oba dokumenty tutaj) Bez tego uczestnictwo w zajęciach nie będzie możliwe.

Dzieci podzielone zostaną na grupy wiekowe, do których dopasowane zostaną zajęcia. A będą to m.in. aktywności taneczne, animacyjne i sportowe.

Od dziś zapisy na letnie zajęcia dla dzieci w Centrum Kultury - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Paskuda ten gmach kto to wymyslil

Anna
21-06-2021 17:45
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.