reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

03 2023

Od czwartku zmiana organizacji ruchu na 1 Maja w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsOd czwartku zmiana organizacji ruchu na 1 Maja w Grodzisku - Grodzisk News


30 marca ruszyć mają prace przy przebudowie grodziskiego mostu na rzece Mrownie. Roboty pociągają za sobą konieczność wprowadzenia zmian w organizacji ruchu, a o szczegółach opowiadamy poniżej.


W przypadku ul. 1 Maja, most znajduje się tuż przy budowanym osiedlu za skrzyżowaniem z ul. Konspiracji. Inwestycja nie powinna mieć zatem dużego wpływu na płynność ruchu .Jeżeli chodzi o ul. Mostową to zostaną wyznaczone objazdy ulicami Chrzanowską, Niedużą, Rokiciańską i Słowackiego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z punktu widzenia kierowców najważniejsze, by pamiętać, że zmiany w organizacji ruchu zaczynają obowiązywać od 30 marca i potrwają do października.

Przypomnijmy. Całe zadanie podzielono na cztery części z czego pierwsze trzy dotyczą ulic w Grodzisku. Pierwsze obejmuje rozbiórkę i budowę nowego mostu na ul. Mostowej nad rzeką Rokicianką, drugie to przebudowa mostu na ul. 1 Maja, a trzecie przebudowy mostu na ul. Granicznej w grodziskich Łąkach. Z kolei czwarta część zadania obejmuje budowę przepustu drogowego wraz ze ścianami oporowymi w ciągu ulic Cichociemnych-Sosnowej w Książenicach nad rzeką Rokitnicą Starą.

Koszt inwestycji to niecałe 8,5 mln zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.