reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

12 2021

Od 19 grudnia Warszawa Zachodnia bez obsługi osób o ograniczonej mobilności


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. prasowe Od 19 grudnia Warszawa Zachodnia bez obsługi osób o ograniczonej mobilności - Grodzisk News


W związku z kolejnym etapem prac na stacji Warszawa Zachodnia kolejarze poinformowali o zmianach w organizacji ruchu pieszego na terenie całego obiektu.


Modernizacja stacji Warszawa Zachodnia trwa. Wiąże się ona z pewnymi utrudnieniami dla podróżnych, a od niedzieli szykują się kolejne zmiany. – W związku z realizacją kolejnej fazy robót budowlanych na stacji Warszawa Zachodnia od dnia 19 grudnia 2021 r. nie będzie możliwości obsługi osób o ograniczonej możliwości poruszania się na terenie całej stacji Warszawa Zachodnia, w tym na peronie WKD – poinformowała Warszawska Kolej Dojazdowa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak to nie wszystko. Jak podały PKP Polskie Linie Kolejowe będą też zmiany w organizacji ruchu pieszego w rejonie stacji. Dostęp do peronu nr 6 będzie możliwy z peronu nr 5 poprzez kładkę dla pieszych oraz od strony ulicy Tunelowej, również kładką dla pieszych. Natomiast do peronu 9 znajdującego się tzw. linii obwodowej będzie możliwe dojście od ulicy Tunelowej, a następnie przejściem pod torami oraz od strony Alei Prymasa Tysiąclecia, bezpośrednio przejściem pod torami. Jeżeli chodzi o perony od 1 do 5 będzie wyłącznie przez budynek dworca kolejowego od strony Alej Jerozolimskich i dalej tunelem oraz od strony ulicy Tunelowej.

Schemat ruchu pieszego na stacji Warszawa Zachodnia jest dostępny poniżej.

Od 19 grudnia Warszawa Zachodnia bez obsługi osób o ograniczonej mobilności - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.