TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

12 2021

Od 19 grudnia Warszawa Zachodnia bez obsługi osób o ograniczonej mobilności


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. prasowe Od 19 grudnia Warszawa Zachodnia bez obsługi osób o ograniczonej mobilności - Grodzisk News


W związku z kolejnym etapem prac na stacji Warszawa Zachodnia kolejarze poinformowali o zmianach w organizacji ruchu pieszego na terenie całego obiektu.


Modernizacja stacji Warszawa Zachodnia trwa. Wiąże się ona z pewnymi utrudnieniami dla podróżnych, a od niedzieli szykują się kolejne zmiany. – W związku z realizacją kolejnej fazy robót budowlanych na stacji Warszawa Zachodnia od dnia 19 grudnia 2021 r. nie będzie możliwości obsługi osób o ograniczonej możliwości poruszania się na terenie całej stacji Warszawa Zachodnia, w tym na peronie WKD – poinformowała Warszawska Kolej Dojazdowa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak to nie wszystko. Jak podały PKP Polskie Linie Kolejowe będą też zmiany w organizacji ruchu pieszego w rejonie stacji. Dostęp do peronu nr 6 będzie możliwy z peronu nr 5 poprzez kładkę dla pieszych oraz od strony ulicy Tunelowej, również kładką dla pieszych. Natomiast do peronu 9 znajdującego się tzw. linii obwodowej będzie możliwe dojście od ulicy Tunelowej, a następnie przejściem pod torami oraz od strony Alei Prymasa Tysiąclecia, bezpośrednio przejściem pod torami. Jeżeli chodzi o perony od 1 do 5 będzie wyłącznie przez budynek dworca kolejowego od strony Alej Jerozolimskich i dalej tunelem oraz od strony ulicy Tunelowej.

Schemat ruchu pieszego na stacji Warszawa Zachodnia jest dostępny poniżej.

Od 19 grudnia Warszawa Zachodnia bez obsługi osób o ograniczonej mobilności - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.