29 05 2020

W czerwcu utrudnienia na kolei

29.05.2020, godz.: 17:25
W czerwcu utrudnienia na kolei
Fot. GrodziskNews.pl

Koleje Mazowieckie poinformowały o planowanych na czerwiec zmianach w rozkładzie jazdy. Będą skrócone kursy, niektóre również zostaną odwołane.

Przewoźnik poinformował o planowanych na czerwiec dwóch zmianach w rozkładzie jazdy na kilku liniach w tym na trasie Warszawa – Skierniewice. Rozkład, który będzie obowiązywał w dniach 1 – 13 czerwca nie będzie wprowadzał wielu zmian. Zostaną uruchomione dodatkowe pociągi następujących relacji:

Warszawa Wschodnia 14:31 – Grodzisk Mazowiecki 15:19;
Grodzisk Mazowiecki 5:40 – Zielonka 6:48;
Grodzisk Mazowiecki 15:37 – Mrozy 17:28 (nowy pociąg na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Zachodnia oraz Mińsk Mazowiecki – Mrozy);
Grodzisk Mazowiecki 17:46 – Mińsk Mazowiecki 19:17 (nowy pociąg na odcinku Warszawa Wschodnia – Mińsk Mazowiecki);

Większe zmiany czekają podróżnych od 14 czerwca. Jak poinformowały Koleje Mazowieckie, od 14 czerwca do 26 lipca zaplanowana została wymiana sieci trakcyjnej na obu torach odcinka Warszawa Zachodnia – Warszawa Włochy. Część pociągów KM będzie kursowała z pominięciem przystanków Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa Ursus Niedźwiadek oraz Piastów. Wybrane połączenia zostały odwołane.

Nowe rozkłady jazdy są dostępne tutaj.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “W czerwcu utrudnienia na kolei”

  1. JSC pisze:

    Nie mogli załatwić tego kabla, kiedy była zamknięta cała linia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.