29 03 2019

Od 1 kwietnia zmiana rozkładu jazdy autobusów

29.03.2019, godz.: 10:22
Od  1 kwietnia zmiana rozkładu jazdy autobusów
fot. Pixabay

Wiadomo już, że w wyniku rozstrzygniętego niedawno przetargu od 1 kwietnia komunikację miejską w Milanówku obsługiwać będzie PKS Grodzisk Mazowiecki. W związku z tym od początku nowego miesiąca zmienią się rozkłady jazdy trzech linii autobusowych objętych przetargiem.

W Milanówku kursują trzy regularne linie autobusowe, oznaczone literami: A, B oraz C. To ich właśnie dotyczy przetarg, w którym wpłynęły dwie oferty. Autobusy Linii A kursują w Milanówku, lecz także dowożą mieszkańców do najważniejszych punktów w Grodzisku, m.in. do centrum tego miasta, do stacji PKP, a także do Szpitala Zachodniego. Linia B jeździ na trasie Okólna – Przedszkole Kasperek. Z kolei bezpłatna linia C porusza się na trasie: Czubińska (kładka) – Krakowska (PKP) – WKD Grudów – róg ul. Warszawskiej/Herberta – Warszawska (PKP).

Linia A będzie w dni powszednie kursować sześciokrotnie w każdą stroną oraz dwukrotnie w weekendy. Przewidziano też pięć kursów linii B w dni powszednie, bez kursowania w weekendy. Wreszcie – linia C kursować będzie 17-krotnie w dni powszednie i osiem razy w weekendy.

Poniżej zamieszczamy nowe rozkłady każdej z linii:

Linia A
Linia B
Linia C

PKS ma obsługiwać komunikację w Milanówku do 1 września.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.