reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

26

05 2023

Od 1 czerwca WKD zamknie kolejny przejazd


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: wkd.com.plOd 1 czerwca WKD zamknie kolejny przejazd - Grodzisk News


Do już zamkniętych przejazdów kolejowych na ul. Piaskowej w Grodzisku i Kazimierzowskiej w Owczarni już wkrótce dołączy zamknięcie przeprawy przez tory w ul. Władysława Łokietka, także w Owczarni. Warszawska Kolej Dojazdowa wprowadzi zatem następną korektę w kursowaniu autobusów komunikacji zastępczej.


Zmiany, o których mowa, wejdą w życie od 1 czerwca i potrwają przez tydzień. To właśnie w tym okresie zamknięty będzie przejazd kolejowy w Owczarni. – W związku z zamknięciem w przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. Władysława Łokietka w miejscowości Owczarnia oraz kontynuacją zamknięć przejazdów kolejowo-drogowych w ciągu ul. Kazimierzowskiej w Owczarni i w ciągu ul. Piaskowej w Grodzisku Mazowieckim, utrzymana zostanie zmieniona organizacja zastępczej komunikacji autobusowej ZA1 realizującej w dni powszednie w godz. 9.00-16,00 połączenia w relacji Grodzisk Mazowiecki Radońska – Podkowa Leśna Główna, natomiast w dni powszednie w godz. 9.30-15.30 zawieszona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa ZA12 – poinformował przewoźnik w komunikacie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Co ważne dla pasażerów, bez zmian pozostaje rozkład jazdy pociągów WKD.

Jeśli chodzi o czasowe zmiany kursowania linii ZA12, to nastąpi ono już od 29 maja, czyli w najbliższy poniedziałek. – Od 1 czerwca zamknięty zostanie przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ul. Władysława Łokietka. Przez ten przejazd zaplanowano poprowadzenie trasy zastępczej komunikacji autobusowej linii ZA12, czasowo zmienionej w dni powszednie w godz. 9:00-16:00 począwszy od 29 maja do 7 czerwca – podała wukadka.

A to nie koniec zmian w kursowaniu autobusów, ale także dla kierowców osobówek. – Niestety, od 1 czerwca (czwartek) przejazd będzie musiał zostać pilnie zamknięty z uwagi na konieczność przyśpieszenia robót realizowanych przez Wykonawcę przebudowy linii kolejowej tak, aby prace w jego obrębie zakończyły się jeszcze przed tzw. długim weekendem: od 8 do 11 czerwca – dodają przedstawiciele przewoźnika.

Więcej informacji TUTAJ.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.