reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

26

05 2023

Od 1 czerwca WKD zamknie kolejny przejazd


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: wkd.com.plOd 1 czerwca WKD zamknie kolejny przejazd - Grodzisk News


Do już zamkniętych przejazdów kolejowych na ul. Piaskowej w Grodzisku i Kazimierzowskiej w Owczarni już wkrótce dołączy zamknięcie przeprawy przez tory w ul. Władysława Łokietka, także w Owczarni. Warszawska Kolej Dojazdowa wprowadzi zatem następną korektę w kursowaniu autobusów komunikacji zastępczej.


Zmiany, o których mowa, wejdą w życie od 1 czerwca i potrwają przez tydzień. To właśnie w tym okresie zamknięty będzie przejazd kolejowy w Owczarni. – W związku z zamknięciem w przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. Władysława Łokietka w miejscowości Owczarnia oraz kontynuacją zamknięć przejazdów kolejowo-drogowych w ciągu ul. Kazimierzowskiej w Owczarni i w ciągu ul. Piaskowej w Grodzisku Mazowieckim, utrzymana zostanie zmieniona organizacja zastępczej komunikacji autobusowej ZA1 realizującej w dni powszednie w godz. 9.00-16,00 połączenia w relacji Grodzisk Mazowiecki Radońska – Podkowa Leśna Główna, natomiast w dni powszednie w godz. 9.30-15.30 zawieszona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa ZA12 – poinformował przewoźnik w komunikacie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Co ważne dla pasażerów, bez zmian pozostaje rozkład jazdy pociągów WKD.

Jeśli chodzi o czasowe zmiany kursowania linii ZA12, to nastąpi ono już od 29 maja, czyli w najbliższy poniedziałek. – Od 1 czerwca zamknięty zostanie przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ul. Władysława Łokietka. Przez ten przejazd zaplanowano poprowadzenie trasy zastępczej komunikacji autobusowej linii ZA12, czasowo zmienionej w dni powszednie w godz. 9:00-16:00 począwszy od 29 maja do 7 czerwca – podała wukadka.

A to nie koniec zmian w kursowaniu autobusów, ale także dla kierowców osobówek. – Niestety, od 1 czerwca (czwartek) przejazd będzie musiał zostać pilnie zamknięty z uwagi na konieczność przyśpieszenia robót realizowanych przez Wykonawcę przebudowy linii kolejowej tak, aby prace w jego obrębie zakończyły się jeszcze przed tzw. długim weekendem: od 8 do 11 czerwca – dodają przedstawiciele przewoźnika.

Więcej informacji TUTAJ.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.