reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

05 2023

Od 1 czerwca grodziska Mediateka czynna w innych godzinach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euOd 1 czerwca grodziska Mediateka czynna w innych godzinach - Grodzisk News


Wraz z początkiem czerwca zmienią się godziny otwarcia grodziskiej Mediateki. Obiekt będący niejako centrum kulturalnej aktywności mieszkańców w każdym wieku czynny będzie sześć dni w tygodniu.


Mediateka to innowacyjny projekt, który służy integracji społecznej wykorzystując przy tym cały potencjał przestrzenny budynku jak i zaplecze merytoryczne, w osobach wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Architektura obiektu jest współczesną formą przenikania się przestrzeni, ludzi i działań. W obiekcie organizowane są zajęcia integrujące różne środowiska i grupy wiekowe.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Takie były założenia inwestycji, która zdaje się spełniać te funkcje. W obiekcie odbywa się wiele imprez, a także mniej i bardziej kameralne koncerty, wystawy oraz spotkania autorskie.

W 2019 roku budynek zdobył tytuł „Budowa XXI w.” w kategorii „Nowe obiekty” w ogólnopolskim konkursie. Plebiscyt ten ma wieloletnią historię, dzięki temu nadanie tytuł „Modernizacji roku” stało się znaczącym wyróżnieniem i docenieniem innowacyjne architektury.

W lecie Mediateka dalej działać będzie na wysokich obrotach, choć w nieco innych godzinach. Od 1 czerwca w poniedziałki będzie otwarta od 8.00 do 18.00 od wtorku do piątku – od 8.00 do 20.00, w soboty zaś od 10.00 do 14.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.