reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

02 2021

Oceń rozkład jazdy. Wypełnij ankietę i miej wpływ na kolejny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsOceń rozkład jazdy. Wypełnij ankietę i miej wpływ na kolejny - Grodzisk News


Koleje Mazowieckie zbierają opinie na temat obowiązującego rozkładu jazdy, a także oczekują sugestii dotyczących rozkładu, który będzie obowiązywał od grudnia 2021 r. Przygotowali więc specjalną internetową ankietę.


Ankieta została opublikowana dziś i będzie dostępna przez cały miesiąc. Przewoźnik podkreśla, że chciałby, aby wypełnili ją zarówno ci, którzy regularnie korzystają z usług KM, a także ci, którzy z powodu pandemii są na pracy zdalnej i obecnie nie jeżdżą transportem publicznym.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po wprowadzeniu zmian w rozkładzie jazdy pociągów Kolei Mazowieckich obowiązującego od 13 grudnia 2020 roku do 13 marca 2021 roku, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wyrażenie swojej opinii w poniższej ankiecie, abyśmy mogli zapoznać się z Państwa oczekiwaniami. Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety również pasażerów, którzy z powodu trwającej pandemii Covid-19 nie korzystają z przejazdów pociągami KM, ale po zakończeniu obostrzeń powrócą do podróżowania transportem publicznym. Jednocześnie informujemy, że na terenie działania Kolei Mazowieckich trwają bardzo poważne prace modernizacyjne infrastruktury kolejowej, w chwili obecnej dotyczące np. linii nr 3 Warszawa – Łowicz, linii nr 8 Warszawa – Radom – Skarżysko Kamienna, stacji Warszawa Zachodnia, które mają bardzo istotny wpływ na rozkład jazdy. Ich efektem jest np. zmniejszenie częstotliwości kursowania pociągów lub też brak możliwości uruchamiania pociągów w godzinach późnowieczornych. Ponadto, w ramach niniejszej ankiety chcielibyśmy zapytać jakie są Państwa oczekiwania w stosunku do rozkładu jazdy pociągów edycji 2021/2022, który zacznie obowiązywać od 12 grudnia 2021 r. Wszelkie uwagi/sugestie/opinie będą nam pomocne przy opracowywaniu przyszłej oferty przewozowej – poinformowała spółka Koleje Mazowieckie na swojej stronie internetowej.

Pytań w rzeczonej ankiecie jest 17. Przewoźnik pyta m.in. o to z jakiej relacji najczęściej korzystamy, w jakim celu podróżujemy, jak często korzystamy z pociągów KM, a także jak oceniamy punktualność pociągów, liczbę miejsc w pociągu i częstotliwość ich kursowania. Możemy też zaznaczyć jakich zmian oczekujemy w rozkładzie jazdy 2021/2022.

Ankieta jest dostępna tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.