reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

02 2021

Oceń rozkład jazdy. Wypełnij ankietę i miej wpływ na kolejny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsOceń rozkład jazdy. Wypełnij ankietę i miej wpływ na kolejny - Grodzisk News


Koleje Mazowieckie zbierają opinie na temat obowiązującego rozkładu jazdy, a także oczekują sugestii dotyczących rozkładu, który będzie obowiązywał od grudnia 2021 r. Przygotowali więc specjalną internetową ankietę.


Ankieta została opublikowana dziś i będzie dostępna przez cały miesiąc. Przewoźnik podkreśla, że chciałby, aby wypełnili ją zarówno ci, którzy regularnie korzystają z usług KM, a także ci, którzy z powodu pandemii są na pracy zdalnej i obecnie nie jeżdżą transportem publicznym.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po wprowadzeniu zmian w rozkładzie jazdy pociągów Kolei Mazowieckich obowiązującego od 13 grudnia 2020 roku do 13 marca 2021 roku, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wyrażenie swojej opinii w poniższej ankiecie, abyśmy mogli zapoznać się z Państwa oczekiwaniami. Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety również pasażerów, którzy z powodu trwającej pandemii Covid-19 nie korzystają z przejazdów pociągami KM, ale po zakończeniu obostrzeń powrócą do podróżowania transportem publicznym. Jednocześnie informujemy, że na terenie działania Kolei Mazowieckich trwają bardzo poważne prace modernizacyjne infrastruktury kolejowej, w chwili obecnej dotyczące np. linii nr 3 Warszawa – Łowicz, linii nr 8 Warszawa – Radom – Skarżysko Kamienna, stacji Warszawa Zachodnia, które mają bardzo istotny wpływ na rozkład jazdy. Ich efektem jest np. zmniejszenie częstotliwości kursowania pociągów lub też brak możliwości uruchamiania pociągów w godzinach późnowieczornych. Ponadto, w ramach niniejszej ankiety chcielibyśmy zapytać jakie są Państwa oczekiwania w stosunku do rozkładu jazdy pociągów edycji 2021/2022, który zacznie obowiązywać od 12 grudnia 2021 r. Wszelkie uwagi/sugestie/opinie będą nam pomocne przy opracowywaniu przyszłej oferty przewozowej – poinformowała spółka Koleje Mazowieckie na swojej stronie internetowej.

Pytań w rzeczonej ankiecie jest 17. Przewoźnik pyta m.in. o to z jakiej relacji najczęściej korzystamy, w jakim celu podróżujemy, jak często korzystamy z pociągów KM, a także jak oceniamy punktualność pociągów, liczbę miejsc w pociągu i częstotliwość ich kursowania. Możemy też zaznaczyć jakich zmian oczekujemy w rozkładzie jazdy 2021/2022.

Ankieta jest dostępna tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.