28 10 2019

Oceń pracę grodziskich urzędników. Wypełnij ankietę

28.10.2019, godz.: 07:15
Oceń pracę grodziskich urzędników. Wypełnij ankietę
Fot. Mariusz Kordel

Grodziski magistrat prowadzi badania satysfakcji klienta. Na stronie internetowej urzędu opublikowano ankietę, w której można ocenić pracę urzędników. Jej wyniki mają pomóc podnieść jakość świadczonych usług.

Wspomniana ankieta nie jest zbyt rozbudowana i jej wypełnienie nie zajmie dużo czasu. Pierwsze co należy zrobić, to wybrać wydział, którego pracę chce się ocenić. Do wyboru jest dziewięć wydziałów grodziskiego magistratu plus Urząd Stanu Cywilnego.

Następnie mieszkańcy mogą ocenić poszczególne obszary. Jest ich pięć: wizerunek urzędu, Indywidualne podejście do klienta, kompetencje urzędników, terminowość obsługi spraw oraz rzetelność obsługi. Każdy obszar ma kilka podpunktów, które oceniamy w trzystopniowej skali (1 – słabo, 2 – dobrze, 3 – bardzo dobrze). Dla przykładu w obszarze wizerunku urzędu możemy ocenić m.in. lokalizację urzędu, czy schludność ubioru urzędników, a w obszarze kompetencji można wyrazić swoją opinię na temat kultury osobistej urzędników, czy wiedzy oraz umiejętności pracowników danego wydziału.

Na końcu ankiety jest jeszcze pole na uwagi. Można tam napisać, jakie zmiany mogą wpłynąć na poprawę jakości usług świadczonych przez magistrat.

Ankieta jest anonimowa. Podajemy jedynie płeć, wiek, wykształcenie i status zawodowy.

Ankieta jest dostępna tutaj.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata