TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

11 2021

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy na A2. Miał ponad trzy promile


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy na A2. Miał ponad trzy promile - Grodzisk News


Żołnierze Żandarmerii Wojskowej dokonali obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierowcy który jechał autostradą A2 na wysokości Żyrardowa. Zatrzymany miał ponad trzy promile w organizmie.


Żołnierze Żandarmerii Wojskowej, jechali autostradą A2 i w pewnym momencie zauważyli ciężarówkę, w której zachowanie kierowcy wskazywało że może być on pod wpływem alkoholu. Wiedząc jakie niebezpieczeństwo stwarzają pijani kierowcy, szybko podjęli działania, aby zatrzymać pojazd.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Dzięki ich działaniom kierujący manem zatrzymał się na pasie awaryjnym. Tam jeden z żandarmów przejął kluczyki od pojazdu ciężarowego i powiadomił policję. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 28-letniego mieszkańca gminy Trojanów, który miał w swoim organizmie 3,3 promila alkoholu – relacjonuje st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

– Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i sporządzili dokumentację ze zdarzenia. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności – dodaje.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.